Pousada Tia Tuquinha
| Gratis Wi-Fi Gratis WiFi in de kamers | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Zwembad Verwarmd zwembad |
| Roken niet toegestaan Rookvrije kamers | Kindvriendelijk Kinderspeelruimte | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Het elegante Pousada Tia Tuquinha Piuí hotel is ingericht met tegelvloeren en heeft parkeerplaatsen ter plekke.
Een patio zijn inbegrepen in de kamers voor het gemak van de gasten. Ze beschikken ook over de badkamers met een apart toilet en een douche. De familiebadkamers zijn voorzien van een apart toilet en een douche en bieden voorzieningen zoals een badmuts en badlakens.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Rookvrije kamers
- Parkeerplaats
- 24-uursreceptie
- VIP in- en uitchecken
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Beveiliging
- Toegangssleutel
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Verwarmd zwembad
- Buitenzwembad
- Parasols
- Ligstoelen
- Tuin
Kamervoorzieningen
- Gratis WiFi in de kamers
- Mini bar
- Patio
- Tuinmeubelen
- Gratis toiletartikelen
- Kinderspeelruimte
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🚗
Vind ik een parkeerplaats in elegante Pousada Tia Tuquinha hotel?
Elegante Pousada Tia Tuquinha hotel biedt een parkeerplaatsen aan zijn gasten. - 🕗
Wat is het laatste dat we kunnen van Pousada Tia Tuquinha hotel uitchecken?
Klanten van Pousada Tia Tuquinha hotel moeten klaar zijn om om 12:00 uit te chechken. - 💵
Wat is de prijs van een kamer in elegante Pousada Tia Tuquinha hotel?
De gemiddelde kamerprijs in elegante Pousada Tia Tuquinha hotel is $49. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel.